آخرین اخبار کاشان

حسن بخشنده با صدور حکم از سوی وزیر کشور رسما شهردار کاشان شد

وبکا نیوز

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کاشان، احمد وحیدی، وزیر کشور طی حکمی حسن بخشنده امنیه را با توجه به پیشنهاد شورای شهر کاشان بر اساس رای اکثریت این شورا به سمت شهردار کاشان منصوب کرد.

وزیر کشور در بخشی از این حکم آورده است: در اجرای صدر تبصره سه ذیل بند یک ماده 80 قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران مصوب 1375/03/01 و اصلاحات بعدی آن و بر اساس پیشنهاد شورای اسلامی شهر کاشان، جنابعالی را به سمت شهردار کاشان منصوب می‌نمایم.

هویت بخشی به سیما و منظر شهرها و استحکام بناها، رعایت ملاک‌های امانت، دینداری، کفایت و کارآمدی، شفافیت فرآیند و شناخت گلوگاه‌های فسادخیز و مبارزه جدی با عوامل آن، پایبندی با اصول و ضوابط معماری اسلامی – ایرانی و گسترش نمادهای دین و اخلاق بخشی از اهداف و سیاست‌های مد نظر وزارت کشور در حوزه شهری بوده که در متن حکم آمده است.

حسن بخشنده امنیه دارای دکتری معدن گرایش انفجار بوده و در سوابق کاری خود مشاور رئیس قرارگاه خاتم الانبیاء و معاون مالی دانشگاه کاشان را دارد و با صدور این حکم بخشنده رسما کار خود را در شهرداری کاشان به عنوان شهردار کاشان آغاز می‌کند.

انتهای پیام/801/ ت

   

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید