آخرین اخبار کاشان

جلوگیری از ورود افراد غیربومی به چند روستا از روستاهای کاشان

معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی فرمانداری کاشان:
مسدود کردن راه ورودی روستاهای کاشان بدون اجازه مقام قضایی غیرقانونی است
معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی فرمانداری کاشان گفت: مسدود کردن معابر ورودی روستاها و ممانعت از افراد غیربومی بدون اجازه مقام قضایی غیرقانونی است.
عباسعلی قپانی پور در گفت و گو با خبرنگار اهل کاشانم در واکنش به مسدود کردن راه ورودی برخی از روستاها و ممانعت از ورود افراد غیر بومی اظهار داشت: هرگونه بستن راه و مسدود کردن معابر عمومی باید با هماهنگی دستگاه های ذی ربط باشد.
وی با بیان اینکه هرگونه محدودیت تردد در معابر عمومی و انسداد راه باید با اجازه مقام قضایی باشد، ابراز داشت: در غیر این صورت این اقدام غیرقانونی و پیگیری می‌شود.
معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی فرمانداری کاشان درباره سفر برخی از مسافران و گردشگران به روستاهای اطراف تصریح کرد: مالکان املاک شخصی می توانند با ایجاد محدودیت از ورود افراد به ملک شخصی خود اعم از کشاورزی یا مسکونی خودداری کنند و در صورتیکه مسافرین از املاک دیگران بدون اجازه آنها استفاده کنند متخلف و عمل آنها غیرقانونی است.
وی افزود: از همشهریان کاشانی تقاضامندیم حتی الامکان به دلیل شیوع کرونا در خانه بمانند و حجم سفر های درون شهری و بیرون شهری خود را بکاهند در غیر این صورت ممکن این افزایش مبتلایان به این ویروس افزایش پیدا کند.
   

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید