آخرین اخبار کاشان

واکنش شهردار کاشان به گزارش تسنیم؛ پروژه محور امیرکبیر تا پایان سال به پایان می‌رسد

وبکا نیوز

به گزارش خبرگزاری تسنیم ازکاشان، در گزارشی تحت عنوان “تکلیف میلیاردها تومان پروژه ناقص شهری در کاشان چه می‌شود؟” به پروژه‌های ناقص شهری کاشان پرداختیم و حسن بخشنده، شهردار کاشان در واکنش به انتشار این گزارش تسنیم ضمن تاکید بر تدوین سیاست و برنامه در سطوح مختلف اظهار داشت: پاسخ به نیازها و مطالبات شهروندان باید به عنوان یکی از دغدغه‌های مدیریت شهری مطرح باشد.

وی در زمینه اهتمام شهرداری کاشان در زمینه اجرای آسفالت معابر به منظور تسهیل در تردد شهروندان، ایمن‌سازی و افزایش رضایت عمومی افزود: آسفالت محور امیرکبیر، زیرگذر شهید سلیمانی و مناطق کم برخوردار در اولویت کاری مدیریت شهری کاشان قرار دارد و در این زمینه مدیریت شهری با تغییر سیاست‌ها و رویکردها اهداف خود را پیش می‌برد.

شهردار کاشان با بیان اینکه پروژه محور امیرکبیر تا پایان سال جاری به اتمام می‌رسد، ابراز داشت: پروژه زیرگذر شهید سلیمانی نیز با برنامه‌ریزی صورت گرفته و با اقدامات آتی تا 22 افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.

وی ضمن اشاره به نقش تاثیرگذار سامانه 137 شهرداری کاشان در انعکاس مطالبات مردمی گفت: باید فهرست معابر نیازمند آسفالت در هر ناحیه و منطقه تعیین شده و به صورت به‌هنگام و جهادی نسبت به رفع نیازهای شهروندان اقدام صورت گیرد.

انتهای پیام/801/ ت

   

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید