آخرین اخبار کاشان

53 زندانی جرائم غیرعمد در کاشان از زندان آزاد شدند

وبکا نیوز

محسن محبوبی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم درکاشان ، ضمن اشاره به سنت پسندیده آزادی زندانیان جرائم غیرعمد در شهرستان کاشان اظهار داشت: خوشبختانه با اقدامات صورت گرفته در این زمینه طی شش ماهه نخست سال جاری 53 زندانی جرائم غیرعمد از زندان آزاد شدند.

وی با بیان اینکه برای آزادی این زندانیان هفت میلیارد و 450 میلیون ریال اختصاص داده شده است، افزود: از این میزان 400 میلیون ریال توسط ستاد دیه، کمیته امداد یک میلیارد و 50 میلیون ریال، خیریه امام موسی کاظم یک میلیارد و 180 میلیون ریال و انجمن حمایت از زندانیان 350 میلیون ریال اختصاص دادند.

رئیس اداره زندان شهرستان کاشان با بیان اینکه چهار میلیارد و 470 میلیون ریال نیز توسط خیران این شهرستان اختصاص داده شده است، ابراز داشت: سنت آزادی زندانیان جرائم غیرعمد سنت پسندیده و حسنه‌ای است که در کاشان رخ داده است.

وی با بیان اینکه با نهادینه‌سازی این فرهنگ پسندیده آثار و برکات آن به جامعه باز می‌گردد، گفت: بازگشت سرپرستان یک خانواده به کانون این نهاد مقدس آثار و برکات بسیار زیادی برای جامعه به دنبال دارد و خیران و موسسات خیریه در این زمینه نقش بسزایی را ایفا می‌کنند.

انتهای پیام/801/ ت

   

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید