آخرین اخبار کاشان

از گوشه و کنار کاشان| مرکز رشد فناوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی راه‌اندازی شد

به گزارش اخبار کاشان و به نقل از تسنیم مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان ضمن اشاره به آتش‌سوزی کارخانه تولید نمد در شهرستان کاشان اظهار داشت: این حادثه در بلوار قطب راوندی اتفاق افتاد و خودروهای اطفاء حریق به همراه تیم‌های عملیاتی از ایستگاه شماره سه به محل حادثه اعزام شدند.
روح‌الله فدایی افزود: با تلاش چند ساعته ماموران آتش‌نشانی آتش این کارخانه مهار و مانع از گسترش آتش سوزی به نقاط دیگر شدند؛ علت حادثه نیز توسط کارشناسان کمیته علت‌یابی حوادث و حرائق سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان در حال بررسی است.
فرمانداری کاشان از کسب و کارهای کوچک حمایت می‌کند
مسعود خاندایی، معاون برنامه‌ریزی و توسعه فرمانداری کاشان با تاکید بر حمایت از صنایع خُرد همانند صنایع بزرگ اظهار داشت: صنایع خرد به رشد کارآفرینی و بهبود فضای کسب و کار کمک می‌کنند و این تصور که کارخانه‌ها و شرکت های بزرگ صنعتی صرفا چرخ اقتصاد کشورها را می‌گردانند، اشتباه است.
وی با اشاره به حمایت فرمانداری از راه‌اندازی و ایجاد صنایع کوچک در کنار صنایع بزرگ افزود: حمایت از صنایع کوچک از جمله موارد در دستور کار فرمانداری کاشان است که در موارد در این حوزه در راستای تحقق شعار سال در کارگروه‌های اشتغال، تسهیل و رفع موانع تولید و سرمایه‌گذاری پیگیری می‌شود.
مرکز رشد فناوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی کاشان راه‌اندازی شد
علیرضا مروجی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان ضمن اشاره به تاسیس مرکز رشد فناوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی کاشان اظهار داشت: این مرکز تحت نظر متخصصین حرفه‌ای که با ارائه خدمات حمایتی از ایجاد و توسعه حرفه‌های جدید توسط کارآفرینانی که در قالب واحدهای نوپای فعال در زمینه‌های مختلف منتهی به فناوری تشکیل شده‌اند و اهداف اقتصادی مبتنی بر دانش و فن دارند، پشتیبانی می‌کند.
وی با بیان اینکه این مرکز رشد می‌تواند نقش بسزایی  رشد علمی و پژوهشی داشته باشد، تاکید کرد: تاسیس این مرکز در آینده می‌تواند نقطه عطفی جهت شکوفایی هرچه بیشتر علمی و پژوهشی و زمینه استقرار شرکت‌های دانش بنیان در دانشگاه باشد.
   

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید