آخرین اخبار کاشان

کاهش ۷۰ درصدی فعالیت های تالارهای پذیرایی کاشان اخبار کاشان

رئیس اتحادیه صنف رستوران، تالار پذیرایی، کافی شاپ و طباخان مواد غذایی شهرستان کاشان مطرح کرد:

اخبار کاشان

کاهش ۷۰ درصدی فعالیت های تالارهای پذیرایی کاشان

رئیس اتحادیه صنف رستوران، تالار پذیرایی، کافی شاپ و طباخان مواد غذایی گفت: به دلیل شیوع کرونا و عدم استقبال مردم از برگزاری مراسم های جشن و عروسی در تالارهای پذیرایی، فعالیت آنها نسبت به مدت زمان مشابه در سال گذشته حدود 70 درصد کاهش داشته است.
مهدی مجتبایی فر در گفت و گو با خبرنگار اهل کاشانم با اشاره به شیوع ویروس کرونا در کشور و کاشان اظهار داشت: در حال حاضر ۵۰ درصد ظرفیت تالارهای پذیرایی نیز تکمیل نمی شود چراکه مردم از حضور در مراسم های جشن و عروسی در تالارها خودداری می کنند.
وی با بیان اینکه در ماه های قبل از محرم ایام پیک فعالیت تالارهای پذیرایی در سالهای پیشین بود، ابراز داشت: اما امسال به دلیل شیوع کرونا و عدم استقبال برخی از شهروندان فعالیت تالارهای پذیرایی در کاشان نسبت به مدت زمان مشابه در سال گذشته حدود ۷۰درصد کاهش داشته است.
اخبار کاشان
رئیس اتحادیه صنف رستوران، تالار پذیرایی، کافی شاپ و طباخان مواد غذایی شهرستان کاشان با اشاره به اینکه در سطح شهرستان ۲۵ تالار وجود دارد، تصریح کرد: در طول هفته بیش از ۶۰ درصد تالارها خالی هستند.
اخبار کاشان
وی از تعدیل نیروی حدود ۵۰ درصدی نیروهای شاغل در تالارهای پذیرایی خبر داد و خاطرنشان کرد: این افراد اعم از نیروهای ثابت و پاره وقتی بوده اند که پیش از این مشغول به کار بوده اند.
اخبار کاشان
مجتبایی فر با بیان اینکه برخی از مردم مراسم های خود را در باغ و یا سفره خانه ها برگزار می کنند، بیان داشت: این باغ ها و سفره خانه ها هیچ مجوزی برای پذیرایی از مراسمات جشن و عروسی ندارند.
اخبار کاشان
وی با اشاره به اینکه سفره خانه ها با مجوز اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فعالیت می کنند، یادآور شد: به دلیل عدم نظارت کافی مردم بیشتر مراسم های خود را در باغات و سفره خانه های سنتی می گیرند و در این زمینه دستگاه های نظارتی باید با جدیت ورود پیدا کنند.
اخبار کاشان
منبع:اهل کاشانم
   

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید