آخرین اخبار کاشان

شیوع کرونا اقتصاد گردشگری کاشان را تحت تاثیر قرار داده است

به گزارش اخبار کاشان ، سعید ابریشمی‌راد صبح امروز در دیدار با نماینده ولی فقیه در کاشان، ضمن گرامیداشت روز شهرداری و دهیاری اظهار داشت: همه خدمت‌گزاران در مجموعه شهرداری کاشان آمادگی هرگونه خدمت‌رسانی را دارند و از آنجا که 80 درصد جمعیت ایران شهرنشین هستند توسعه و آبادانی شهرها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و نقش شهرداری‌ها نیز در این زمینه بسیار پررنگ است.
وی با بیان اینکه اگر شهرداری‌ها موفق عمل کنند می‌توان ادعا داشت کشوری آباد داریم، افزود: امروز انتظارات مردم از شهرداری‌ها حتی فراتر از قانون است چراکه شهرداری‌ها نقش موثری در کیفیت زندگی مردم دارند و در همین اساس تحقق این مهم نیازمند شناخت دقیق از مسائل، همدلی و همکاری تمامی سازمان‌ها و نهادها است.
شهردار کاشان با بیان اینکه همکاری سایر نهادها در این زمینه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، ابراز داشت: کرونا تمامی معادلات جهانی را تغییر داده است و اگر در این زمینه آماده نباشیم، آثار سوء به دنبال دارد در حالی که می‌دانیم ملت ایران از این حادثه همانند سایر حوادث در طول انقلاب با موفقیت عبور می کند.
وی با بیان اینکه کشور روزهای سختی را می‌گذراند، گفت: دشمن عزم خود را برای به زانو درآوردن ملت ایران جزم کرده است و بر همین اساس باید دست به دست یکدیگر مشکلات را برطرف کرد؛ کاشان و اقتصاد آن بر پایه توریسم بوده و شیوع ویروس کرونا موجب شده تا اقتصاد این منطقه را تحت تاثیر قرار دهد.
ابریشمی‌راد با بیان اینکه شهرداری کاشان در این شرایط در تمامی شاخصه‌های مدیریت شهری در بهترین شرایط قرار دارد، تصریح کرد: استحقاق مردم بیش از این سطح است و بر همین اساس با استعانت از خداوند و همکاری مردم و شورای شهر امید است تا شرایط بهتری را تجربه می‌کنیم.
وی با بیان اینکه سعی شده تا به نیازهای اساسی مردم توجه شود، تبیین کرد: مجالس مشورتی در محله‌های مختلف شهری تشکیل شده تا منابع تخصیص یافته به آن محلات در مسیری هزینه شود تا نیازهای مردم برطرف شود و بر همین اساس در تمامی زمینه‌هایی که احساس رسالت می‌کنیم ورود پیدا کردیم.
علی رسول‌زاده نیز در این دیدار اظهار داشت: کاشان از جمله شهرستان‌های مهم کشور است و از این رو کار کردن در این منطقه سختی‌های خاص خود را دارد چراکه در این منطقه شهرداری باید بیش از 400 وظیفه را انجام دهد و هر وظیفه در زندگی مردم نقش بسزایی دارد و این مهم زمانی که شرایط خاص ایجاد می‌شود از اهمیت بالایی برخوردار است.
رئیس شورای شهر کاشان ضمن اشاره به نقش بسزایی شهرداری و سازمان های تابعه آن در شیوع ویروس کرونا افزود: اگرچه در شورای شهر نظرات مخالفی وجود دارد اما همه اتفاق نظر دارند که شهردار و مجموعه مدیریت شهری برای شهری آباد تلاش می‌کنند و سعی می‌کنند تا بهترین عملکرد را از خود به جای بگذارند.
وی با بیان اینکه با تمام تلاش‌ها نقدهایی نیز وجود دارد، ابراز داشت: این نواقص و نقدها نیز باید در زمان مناسب خود به آن پرداخته شود تا برای رفع آن راهکار مناسبی اندیشیده شود و دوران خوبی را پشت سر بگذرانیم و شرمنده شهدا و بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی نباشیم.
منبع:تسنیم
   

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید