آخرین اخبار کاشان

آزمون های سراسری ورودی مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان برگزار می شود

مسئول روابط عمومی آموزش و پرورش:
آزمون های سراسری ورودی مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان برگزار می شود
مسئول روابط عمومی آموزش و پرورش کاشان گفت: آزمون های سراسری ورودی مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان برگزار و این اداره آمادگی کامل برای برگزاری این آزمونها دارد غیر از اینکه از طرف وزارت آموزش و پرورش تصمیمی جدید اتخاذ شود.
حمزه چاووشی در گفت و گو با خبرنگار اهل کاشانم با اشاره به برگزاری آزمون های سراسری مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان در جمعه هفته جاری و هفته آینده اظهار داشت: تا این لحظه دستوری بابت عدم برگزاری این دو آزمون ابلاغ نشده است و این دو آزمون بر طبق برنامه از پیش تعیین شده برگزار می شود.
وی با اشاره به شیوع مجدد ویروس کرونا در کشور ابراز داشت: مدیریت آموزش و پرورش کاشان تابع تصمیمات وزارت آموزش و پرورش است و در صورتیکه هر تصمیم جدیدی از طرف این وزارتخانه اتخاذ و ابلاغ شود، به اطلاع داوطلبان و خانواده های آنان می رسد.
مسئول  روابط عمومی آموزش و پرورش کاشان از رقابت یک هزار و ۱۰ دانش آموز در کاشان در قالب آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی در جمعه هفته جاری خبر داد و تصریح کرد: این آزمون در ۹ حوزه متحانی شامل چهار حوزه پسرانه و پنج حوزه دخترانه برگزار می شود.
وی همچنین از برگزاری آزمون ورودی مدارس تیزهوشان در جمعه هفته آینده خبر داد و بیان داشت: این آزمون نیز در ۱۲ حوزه امتحانی و در بین یک هزار و ۵۰۹ داوطلب و در دو نوبت صبح مخصوص دانش آموزان داوطلب پایه ششم به هفتم و بعد از ظهر مخصوص دانش آموزان داوطلب مقطع نهم به دهم برگزار می شود.
چاووشی افزود: برگزاری این آزمون ها با رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی همراه است و داوطلبان باید با رعایت کامل مسائل بهداشتی همچون استفاده از ماسک در محل برگزاری آزمون حضور داشته باشند.

پست قبلی

   

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید