آخرین اخبار کاشان

نماز جمعه این هفته کاشان به دلیل شیوع کرونا اقامه نمی‌شود

نماز جمعه این هفته کاشان به دلیل شیوع کرونا اقامه نمی‌شود

نماز جمعه این هفته کاشان به دلیل شیوع کرونا اقامه نمی‌شود

گروه استان‌ها – رئیس ستاد اقامه نماز جمعه شهرستان کاشان از عدم برگزاری نماز جمعه این هفته مورخ ۲۰ تیرماه به دلیل قرار گرفتن در وضعیت قرمز خبر داد.

علی کاشانی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کاشان، ضمن اشاره به قرار گرفتن شهرستان کاشان در وضعیت قرمز کرونا اظهار داشت: بر همین اساس و با توجه به تصمیم ستاد مبارزه با کرونا شهرستان کاشان مقرر شده است تا نماز جمعه این هفته مورخ 20 تیرماه برگزار نشود.
وی با بیان اینکه این تصمیم بر مبنای حفظ سلامت نمازگزاران اتخاذ شده است، افزود: کاشان پس از وخامت شرایط از نظر شیوع ویروس کرونا از وضعیت زرد به وضعیت قرمز تغییر پیدا کرده است و همین موضوع باعث شده است تا مجددا برخی محدودیت‌ها اعمال شود.
رئیس ستاد اقامه نماز جمعه شهرستان کاشان ضمن تاکید بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی ابراز داشت: از تمامی شهروندان درخواست داریم تا با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی موجبات کاهش میزان شیوع این ویروس در منطقه باشیم تا از فیض نماز عبادی سیاسی جمعه در هفته‌های آتی بهره‌مند باشیم.

وی با بیان اینکه پیش از این نیز نماز جمعه شهرستان کاشان با حداقل زمان و رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی برگزار می‌شد، گفت: بر اساس توصیه مسئولان بهداشت و درمان لازم است تا شهروندان از تردد در مناطق شلوغ و پرتردد تا حد امکان اجتناب کرده و حتما از ماسک استفاده کنند.

منبع:خبرگزاری تسنیم

   

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید