آخرین اخبار کاشان

خواسته‌ قانونی ایثارگران نباید در دستگاههای اجرایی انباشته شود

علی‌اکبر مرتضایی قهرودی امروز (پنجشنبه، ۱۹ تیر ماه) در نشست کارگروه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت کاشان اظهار کرد: ترویج فرهنگ ایثار در شرایط تحریم‌های ناجوانمردانه، تورم و فشارهای معیشتی اهمیت دوچندان داشته و نقش‌آفرینی تولیدکنندگان و صنعتگران در خط مقدم جنگ اقتصادی بسیار اهمیت دارد.
وی افزود: حفظ جایگاه والا و رسیدگی به امور خانواده‌های معظم شهدا همواره مورد تاکید است اما آنها نیازمند ترحم و دلسوزی نیستند بلکه شناسایی و اجرای درست قانون بخش زیادی از مشکلات جامعه ایثارگران را برطرف می‌کند.
به گزارش ایسنا، فرماندار  کاشان تاکید کرد: قانون حقوق ایثارگران و خانواده شهدا، در چارچوب شرح وظایف هر دستگاه باید اجرا شود و برای رفع مشکلات جامعه ایثارگری، باید مشکلات و نیازها جمع‌آوری و بر اساس اولویت در یک بازه زمانی مشخص برطرف شود.
مرتضایی قهرودی گفت: روحیه ایثار و شهادت، روحیه‌ای همیشه زنده و تحرک بخش برای خدمت در تمام عرصه‌ها است. روحیه ایثار و شهادت از پیروزی انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس تا بروز بلایای طبیعی و اکنون در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا در میان قشرهای گوناگون جامعه تسری داشته و دارد.
   

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید