آخرین اخبار کاشان

قرارگاه جهادی کاشان در خودکفایی زنان سرپرست خانوار مصمم است

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کاشان، قرارگاه‌های جهادی و خدمات اجتماعی شهرستان کاشان در راستای محرومیت‌زدایی و رفع مشکلات شهروندان به‌صورت محله محور در شناسایی مشکلات و معضلات این شهرستان به‌صورت مردمی و رفع آنان تمام تلاش خود را به‌کار گرفته است.
قرارگاه جهادی و خدمات اجتماعی منجی موعود شهرستان کاشان نیز در همین راستا و با هدف خودکفایی زنان سرپرست خانوار در شهرستان کاشان با مساعدت سازمان بسیج مستضعفین اقدام به راه‌اندازی کارگاه خیاطی ویژه این قشر منطقه کاشان کرده است.
سرهنگ کریم اکبری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم، ضمن اشاره به افتتاح کارگاه خیاطی حضرت صاحب الزمان(عج) شهرستان کاشان اظهار داشت: پس از بازدید رئیس سازمان بسیج مستضعفین از عملکرد قرارگاه‌های جهادی و خدمات اجتماعی شهرستان کاشان از اقدامات صورت گرفته ابراز رضایت داشتند.
وی با بیان اینکه در این دیدار کمک هزینه در راستای راه‌اندازی کارگاه اشتغازایی به تصویب رسید، افزود: 400 میلیون ریال به منظور خرید و تجهیز دستگاه‌های چرخ خیاطی یک کارگاه خیاطی در کاشان توسط رئیس سازمان بسیج مستضعفین به کاشان تخصیص پیدا کرد.
فرمانده سپاه کاشان با بیان اینکه 12 چرخ خیاطی ویژه این کارگاه خیاطی خریداری شد، اظهار داشت: به واسطه این کارگاه خیاطی 13 اشتغال ویژه بانوان سرپرست خانوار ایجاد شد و این کارگاه با محوریت قرارگاه‌های جهادی و خدمات اجتماعی شهرستان کاشن به بهره‌برداری رسید.
وی با بیان اینکه کارگاه خیاطی حضرت صاحب الزمان(عج) شهرستان کاشان به همت قرارگاه جهادی منجی موعود، هیئت خدمت محور یاوران حضرت مهدی و پایگاه بسیج ام‌الائمه تجهیز و راه‌اندازی شد، گفت: افتتاح این کارگاه خیاطی موجب شده است تا بخشی از زنان سرپرست خانوار منطقه خیابان نظنز دارای درآمد ثابت باشند.
اکبری با بیان اینکه قرارگاه های جهادی و خدمات اجتماعی در شهرستان کاشان به دلیل عملکرد مطلوب از 10 قرارگاه به 20 قرارگاه جهادی و خدمات اجتماعی  افزایش پیدا کرده است، تصریح کرد: قرارگاه‌های جهادی و خدمات اجتماعی شهرستان کاشان با محوریت مردم در محلات کاشان در راستای رفع مشکلات این نقاط اقدامات لازم را انجام می‌دهند.
وی با بیان اینکه قرارگاه های جهادی و خدمات اجتماعی شهرستان کاشان در طول شیوع ویروس کرونا خوش درخشیدند، تبیین کرد: قرارگاه‌های جهادی با هدف رفع مشکلات محلات شهرستان کاشان تمام تلاش خود را به کار گرفتند و در این راستا در حوزه‌های مختلف اعم از اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی اقدامات لازم را انجام می‌دهند.
   

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید