آخرین اخبار کاشان

هوای کاشان در وضعیت ناسالم قرار گرفت

عباس ارغوانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کاشان، ضمن اشاره به قرار گرفتن کاشان در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس اظهار داشت: با توجه به پیش‌بینی هواشناسی و بررسی‌های صورت‌گرفته باد نسبتا شدید منطقه کاشان و آران و بیدگل را تحت تاثیر خود قرار می‌دهد.

وی با بیان اینکه این پدیده همراه با گرد و خاک نیز است، افزود: این باد شدید عمدتا از جهت شمال و شمال شرق وارد منطقه کاشان و آران و بیدگل می‌شود و هسته اصلی آن از جنوب سمنان آغاز شده است که به موجب آن گرد و خاک در منطقه کاشان و آران و بیدگل را شامل می‌شود.

رئیس اداره هواشناسی شهرستان کاشان با بیان اینکه این پدیده موجب ایجاد پی ام بالای 10 می‌شود، بیان داشت: این موضوع باعث می‌شود تا هوای کاشان در وضعیت ناسالم قرار بگیرد و بر همین اساس بر طبق دستورالعمل‌های محیط زیست گروه‌هایی نظیر سالمندان، کودکان و بیماران قلبی و ریوی از فعالیت سنگین و بیش از حد در محیط های باز خودداری کنند.

وی با بیان اینکه شاخص به طور میانگین بین 101 تا 150 قرار دارد گفت: در این شرایط وضعیت هوا ناسالم برای گروه‌های حساس قرار دارد و بر همین اساس توصیه می‌شود تا این افراد در این ایام فعالیت‌های خارج از منزل را محدود و در حد ضرورت از منازل خارج شوند.

دیگر مطالب:

ثبت بالاترین دما در سال جاری/ هوای کاشان از اوائل هفته خنک می شود هواشناسی کاشان

افزایش دمای هوا و ورود موج جدید گرما به کاشان

صاعقه، جان کوهنورد کاشانی را گرفت

   

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید